یکی از ساده ترین راه ها برای کسب درآمد اینترنتی، گوش دادن به موزیک یا رادیو است!!!

امروز شما رو با یکی از سایت هایی که این کار رو انجام میده آشنا می کنم.  اسم این سایت

RadioEarn  هست. تنها کاری که شما باید در این سایت انجام بدین این هست که یکی از کانال های رادیو رو که گذاشته شده باز کنید و اجازه بدید که پخش بشه.

برای ثبت نام و کسب درآمد با گوش دادن به رادیو اینجا کلیک کنید

دفتر این شرکت در کشور آلمان و شهر هانوفر مستقر هست و می تونین آدرس، تلفن و سایر مشخصات این شرکت رو در سایت مشاهده کنید. این سایت به ازای هر مدت زمانی که به رادیو گوش می کنید به شما امتیاز (pts) میده و در پانزدهم هر ماه میلادی این امتیاز ها رو به دلار تبدیل میکنه و به حساب شما واریز می کنه. در صورتی که موجودی حساب شما حداقل 10 دلار باشه میتونین این مبلغ رو برداشت کنید. بهترین روش برای برداشت پول در ایران بیت کوین هست که به راحتی میتونین به کیف پول خودتون منتقل کنید.

روش دیگه درآمد زایی از این سایت گرفتن refferals هست که تا سه سطح به شما درصدی از درآمد ریفرال ها رو پرداخت می کنه. این مبلغ از حساب ریفرال شما کم نمیشه و خود سایت پرداخت می کنه. در صورتی که تعداد زیرمجموعه های شما بالا باشه درآمدتون قابل توجه خواهد بود.

برای ثبت نام و کسب درآمد با گوش دادن به رادیو اینجا کلیک کنید

راه دیگه کسب درآمد دیدن تبلیغات بصورت surfing هست که مبلغ پرداختی خیلی ناچیزی داره توصیه نمیشه.

آخرین نکته اینکه خودم ترافیک مصرفی سایت رو بررسی کردم و مصرف ترافیکش بسیار ناچیزه. پس نگران مصرف حجم هم نباشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها